Повернення/обмін Товару

  • Покупець має право на повернення Продавцю непродовольчого товару належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Покупець має право повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, крім дня купівлі. Повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломба, ярлики, а також розрахунковий документ, вждиданий Покупцю за оплату Товару. Перелік товарів, які не підлягають поверненню на підставах, передбачених у цьому пункті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

 

  • Повернення Покупцю вартості товару належної якості здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п. 6.1. Договору, чинного законодавства України.

 

  • Вартість товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу на рахунок Покупця.

 

  • Повернення Товару належної якості за адресою Продавця здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцю не відшкодовується.

 

  • У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків у Товарі Покупець особисто, у порядку та у строки, встановлені законодавством України, має право пред'явити Продавцю вимоги, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів». При пред'явленні вимог про безоплатне усунення недоліків термін їх усунення обчислюється з дати отримання Товару Продавцем у своє розпорядження та фізичного доступу до такого Товару.

 

  • Розгляд вимог, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів», провадиться Продавцем при наданні Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України. Продавець не відповідає за недоліки Товару, що виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил використання або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

 

  • Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, який придбав його (в т.ч. за бажанням Покупця не стандартні розміри, характеристики, зовнішній вигляд, комплектація) та інше ). Підтвердженням того, що товар має індивідуально певні властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, зазначених в інтернет-магазині.

 

  • Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, провадиться за адресою, вказаною на сайті у розділі «Контакти»